Portfolio

Wykonane projekty

Każdy z wykonywanych przez nas projektów jest wyjątkowy, stworzony indywidualnie z dbałością o szczegóły. Wykonujemy responsywne strony internetowe, dopasowane do każdego typu urządzeń. Dzięki temu Państwa Klienci będą mieli większy komfort dostępu do informacji, które chcą Państwo przekazać poprzez stronę www. Tworzymy również szablony allegro, które są wizytówką każdego sprzedawcy na allegro. Warto zadbać o profesjonalizm, szczegóły, wyjątkowy design. Dzięki temu Klienci postrzegają Państwa profesjonalnie oraz okazują zaufanie, kupując właśnie na Waszej aukcji, a nie u konkurencji. To tylko przykład zalet płynących z profesjonalnego szablonu allegro. Warto zadbać o swój wizerunek w sieci, to procentuje.


Strony Internetowe

Profesjonalna strona Internetowa to Państwa wizytówka w sieci. Każdy potencjalny Klient szukający danej usługi czy też produktu w Internecie może się natknąć właśnie na Państwa stronę. Niesie to ze sobą mnóstwo możliwości. Budując swój wizerunek, należy pamiętać, aby strona wyglądała dobrze wizualnie, była czytelna oraz atrakcyjna dla odbiorcy. Strona www musi zatrzymać potencjalnego Klienta i sprzedać mu produkt bądź usługę. To cel strony Interetowej. Warto zadbać więc o profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz kreatywność. My w tym Państwu pomożemy. Zajmiemy się budową strony internetowej od A do Z. Kupimy i zarejestrujemy domenę, kupimy miejsce na serwerze dla Państwa, bądź podepniemy ją pod nasz. Zaprojektujemy oraz zakodujemy w najnowszych technikach stronę, oraz opublikujemy ją w Internecie. Do każdej strony istnieje możliwość podpięcia dedykowanych adresów e-mail oraz dodatkowej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Co przekłada się na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania. Postaw na profesjonalistów!

Szablony allegro

Indywidualne, profesjonalnie wykonane szablony allegro w znacznym stopniu zwiększają Państwa przewagę nad konkurencją. Klient wchodzący na aukcję allegro kupi przedmiot lepiej przedstawiony wizualnie. Ludzie kupują oczami, bardzo ważne, aby to Państwa aukcja była tą wyjątkową, na której Klient zdecyduje się na zakup. Wszystkie szablony wykonywane są w najnowszych technologiach, z dbałością o nawet najdrobniejszy szczegół. Doskonale wiemy, że właśnie taki szczegół może zadecydować, gdzie Klient zdecyduje się dokonać zakupu. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość portalu allegro pozwala nam tworzyć jedyne w swoim rodzaju szablony allegro. Każdy wykonany przez nas projekt jest inny, wyjątkowy. Do naszej pracy podchodzimy z ogromną pasją, co przenosimy na nasze szablony allegro. Zamów szablon już dziś, a już jutro wyprzedź swoją konkurencję!

Administracja stronami internetowymi

Zajmujemy się również profesjonalnym administrowaniem stronami internetowymi, portalami, dużymi serwisami oraz sklepami internetowymi. Poza typową administracją, podczas naszej pracy na bieżąco optymalizujemy Państwa strony pod kątem wyszukiwarek. Z czasem więc strony stopniowo zwiększają ruch, który na bieżąco analizujemy oraz przedstawiamy raporty. Dodatkowo możemy monitorować również pozycję stron na konkretne frazy w wyszukiwarce Google. Dla naszych Klientów świadczymy również usługi graficzne na potrzeby administracji stroną. Wdrażamy również nowe rozwiązania do istniejących już stron. Wszystko to wykonujemy rzetelnie oraz w pełni profesjonalnie.

Kreaowanie wizerunku na allegro oraz administracja sprzedażą

Wizerunek na allegro to rzecz równie ważna, jak profesjonalny szablon. Sprzedawca, który przywiąże do siebie Klienta, może być pewny ciągłej wysokiej sprzedaży. Przy tego typu usługach na życzenie Klienta modyfikujemy szablony dla każdego produktu czy też usługi zupełnie indywidualnie pod typ produktu, tworzymy oraz obrabiamy zdjęcia produktów tak, aby wyglądały, jak najatrakcyjniej dla Kupujących na aukcjach. Zaskocz swoich Klientów i zyskaj dużo więcej, dzięki profesjonalistą zajmującym się Państwa aukcjami allegro.

Administracja profilami Social Media

Social Media to aktualnie bardzo ważny kanał kontaktu z Klientami oraz nawet sprzedaży. Profesjonalne prowadzenie profili na Facebook, Twitter, Google+ czy też Instagram pozwala zyskać wielu nowych Klientów, oraz być z nimi w ciągłym kontakcie. Profesjonalne grafiki, ciekawe posty, konkursy to to, czego potrzeba każdemu profilowi. Klienci to doceniają, sprawdź już dziś!

Logotypy, ulotki, banery

Profesjonalne logo może być gwarancją sukcesu firmy. Jest bardzo ważnym elementem, który jednoznacznie ma kojarzyć się z Państwa Firmą. Oferujemy nietuzinkowe, kreatywne projekty najwyższej jakości. Ulotka może sprzedać, jeśli jest unikatowa oraz zaskoczy odbiorcę. W innym przypadku trafi do kosza, wyznajemy zasadę, że albo robić to dobrze, albo wcale. Banery internetowe to bardzo ważny aspekt sprzedaży, wzrok Klienta skupia się na banerze przez około 2 sekundy, jeśli nie zainteresuje Klienta w tym czasie, to nie działa. Wiemy jak projektować, aby ulotki oraz banery działały jak powinny, a logotypy zapadały w pamięć na długie lata.

Facebookowe Portfolio

Jak to mówią "szewc w dziurawych butach chodzi". Z braku czasu nie możemy na bieżąco uzupełniać strony www o nowo realizowane projekty. Zachęcamy do przeglądania "w miarę" aktualnej tablicy facebook - znajdziecie tutaj linki do stron, które realizowaliśmy, czy też aktualnie są realizowane, porady z branży www oraz wiele ciekawostek.