FAQ

Frequently Asked Questions

Najczęściej zadawane pytania.


W zależności od projektu, od jego złożoności, ilości podstron, funkcjonalności strony i wielu innych czynników. Lecz powołując się na przykład - strona wizytówka: czyli, strona o mnie, jakaś galeria, kontakt itp - 2 dni i strona jest w 100% wykończona i oddana w ręce klienta, bądź wrzucona na serwer na życzenie klienta.

Czas wykonania jest zależny od projektu z uwagi na różnorodność szablonów oraz różne wymagania, czy też metody wykonania, wstępnie można przyjąć od 1 do 5 dni roboczych. Do rozpoczęcia pracy potrzebuję logotypu (jeżeli takowy istnieje, jeśli nie to coś stworzymy), nicku allegro oraz kilku wskazówek odnośnie Państwa gustu :), gdyż każdy szablon jest mocno indywidualny, co pokazuje profesjonalizm Państwa firmy bądź marki potencjalnym klientą na allegro.

Tak wykonujemy również takie witryny internetowe, lecz są one droższe, oraz czas realizacji jest dłuższy. Wykonujemy je w sprawdzonych rozwiązaniach, a dokłaniej na CMS od WordPress. Na specjalne życzenie tworzymy też instrukcję obsługi takiego systemu, chociaż jest on bardzo intuicyjny to czasami taka instrukcja się przydaje.

Tak, projektujemy również sklepy, na silniku Prestashop, z obsługą płatności internetowych, przyjaznym panelem administratora sklepu.

Na gotowy szablon allegro zastrzegamy sobie czas na wykonanie do 48 godziny, ale z reguły kończę projekty wcześniej. W tym czasie są ewentualne poprawki na prośbę klienta itp.

Póki co wykonujemy produkty o maxymalnych rozmiarach 40cm/40cm, o wadze nie większej niż 10kg.

5 produktów wykonujemy średnio w 1 dzień pracy.